ANADOLU YAKASI MARANGOZ


ANADOLU YAKASI MARANGOZLUK HİZMETLERİ

1993 yılından günümüze marangoz mobilya sektöründe hizmet veren firmamız, mutfak dekorasyonu, banyo dekorasyonu, özel dolaplar gibi tüm mobilya ve ahşap işlerinde üretim ve tadilat işlerinizde hizmetinizdedir.

Anadolu yakasında Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar ilçelerinde; marangoz, mobilya tamiri, mobilya kurulumu, amerikan kapı, kapı tamiri, pencere tamiri, kapak yenileme, bahçe mobilyaları tamiri, deck tamiri, pergole tamiri ve daha sayamadığımız tamirat tadilat işlerinde 7 gün Mesai Saatlerinde hizmetinizdeyiz.

Masif mutfak dolabı, lake mutfak dolapları, akrilik mutfak dolabı, özel tasarım mutfaklar, ankastre mutfak dolapları, banyo dolapları, özel banyo dolapları, giyinme odası, gömme dolap, deck, bahçe mobilyaları, vestiyer, portmanto, fortmanto, ayakkabılık, şifonyer, tv ünitesi, masa, sandalye, yatak odası, çocuk odası, ranza üretimi ve montajı yapılır.

Kırık, çizik, menteşe arızası, ray dolap sorunlarınız ve bunun gibi tamiratlarınız özenle yapılır.

NOT : TAMİRAT İŞLERİNİ YERİNDE GÖRMEDEN FİYAT VERMİYORUZ!


Yapı market mobilyalarının montajı, tüm marka mobilyalarının montaj ve tamiri, menteşe, kulp, ayak ve çekmece tamiri, ofis mobilyalarının montaj ve tamiri, mobilya kapı montaj ve tamiri, mutfak dolabı montaj ve tamiri.


Herhangi bir yapı marketten aldığınız mobilyalarınızın montajı yapılır. Artık günlerce hatta haftalarca servis beklemeye gerek yok. Bizi arayın işiniz çözülsün.


Evinizi komple yeniliyoruz. Mobilya, fayans, parke, pimapen, kapı, su tesisatı, elektrik işleri v.s. işlerinizde deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.


Eski yada yeni her türlü mobilya, yatak odası, oturma odası, yemek odası, vestiyer, şifonyer, parkelerinizi söküp takıyoruz.


Kapılarınızı imal ediyoruz, eskimişse tamir edip onarıyoruz. Mutfak dolaplarınızı, laminat ve mermer mutfak tezgahlarınızı değiştiriyoruz. Pimapen ve cam sipariş üzeri ölçülerinizi itina ile alıyoruz.

 
Sosyal Medyada Biz

Anadolu Yakası' nda her türlü marangozluk işleriniz için

Mesai Saatlerinde arayabileceğiniz ALO MARANGOZ numaramız

marangoz numarası 0531 649 81 84  
MARANGOZCULUK İŞLERİ